איכות יוצאת דופן העומדת בתקנים המחמירים ביותר שקיימים!

אריג קאבריט משמש לייצור יריעות הצללה או בדי הצללה אותם ניתן לראות במגוון פתרונות הצללה. הוא נעשה בטכנולוגיה חדשנית הצפונה בתוכו, עם יכולת לחזור למצבו הראשוני ולהישאר מתוח גם לאחר משבי רוח חזקים. עבור יריעות הצללה המיועדות לשמש כפתרון הצללה קבוע זוהי תכונה חשובה. בדי הצללה העשויים אריגי קאבריט הם היחידים שהוכיחו עמידות במזג האוויר הישראלי כבר 18 שנים. האריג עומד בתקן הישראלי ת”י 5093, (NEPA-701)  לעמידות באש- העונה לדרישות משרד החינוך ואגף הכבאות הארצי.
חברת COVERIT הינה מובילה עולמית בתחום מוצרי הצללה למיניהם העשויים יריעות הצללה משובחות ונודעת בזכות עבודתה היצירתית, הנעשית באמצעים טכנולוגיים וחדשניים. חברת COVERIT מפיצה את מוצרי חברת Alnet הכוללים בדי הצללה המשמשים למוצרים שונים ואף את מוצריה של חברת MultiKnit בישראל. שתי החברות מציגות סטנדרטים בינלאומיים חדשים ופורצי דרך .  בין המוצרים המהפכניים של Alnet , אשר מתבלטים כחותמת אמינה של איכות ומצוינות בעולם, נמצאים מוצרי אריג COVERIT מדגם AT- יריעות הצללה ואף בדי הצללה אשר אינם סופגים לחות ועמידים לאורך שנים, הן בצבעם והן בחוזקם.
חברת ALNET ידועה בעולם בשל האריג האטום שלה  .DRY-Z המשמש לייצור בדי הצללה או יריעות הצללה האמורות לכסות שטחים נרחבים. אריג זה מהווה את הבסיס לאריג COVERIT העובר ציפוי פוליאתילני. ציפוי זה מעניק ליריעות הצללה או בדי הצללה העשויים ממנו אטימות למים. האריג בעל אלסטיות ויציבות, גם לאחר מתיחה וידוע כעומד בכל תנאי מזג האוויר הקיצוניים. המוצרים המתקדמים של Alnet וחברת MultiKnit משולבים באלפי מתחמים ברחבי העולם. פתרונות העשויים יריעות הצללה או בדי הצללה תוצרת אותן חברות ניתן לראות בגני ילדים, בריכות שחיה, מרכזי ספורט, מתחמי בילוי ועוד…
נתוני אריג
מגוון אריגי קאבריט:
FR UV Extrablock – TUE BLUE
FR UV Extrablock – SUNBLAZE
FR UV Extrablock – RED
FR UV Extrablock – PURPLE
FR UV Extrablock – PLAIN SILVER
FR UV Extrablock – PLAIN CREAM
FR UV Extrablock – PLAIN BEIGE
FR UV Extrablock – PERL ONYX
FR UV Extrablock – OXYDE RED
FR UV Extrablock – OLIVE GREEN
FR UV Extrablock – NAVY BLUE
FR UV Extrablock – MINT GREEN
FR UV Extrablock – LIME
FR UV Extrablock – LATT’E
FR UV Extrablock – FOREST GREEN
FR UV Extrablock – DOVE BLUE
FR UV Extrablock – CHARCOAL
FR UV Extrablock – BROWN
FR UV Extrablock – BOTTLE GREEN