חברת קאבריט עושה צל לחיילי צה”ל

החברה תרמה הצללה מסוג ממברנה ניידת לגדוד 890 של חטיבת הצנחנים בעזה

חברת “קאבריט” (Coverit), החברה הישראלית המתמחה במתן פתרונות הצללה, תרמה במהלך מבצע “צוק איתן” הצללה מסוג “ממברנה ניידת” עבור גדוד 890 של חטיבת הצנחנים, הנמצא בימים אלו בעוטף עזה.

הצללה מסוג “ממברנה ניידת” של חברת “קאבריט”, היא בעלת שטח כיסוי רב מאוד המותאמת לתנאי שטח, לאילוצים של גובה, כיווני שמש וגודל משתנה.  כמו כן היכולת לנייד את ההצללה ממקום למקום הינה פתרון ייחודי למוצר זה. אריג ה“ממברנה” עשוי מפוליאתילן, בעל אלסטיות ויציבות גבוהים. האריג חוזר למצבו המקורי גם לאחר מתיחה ובעל עמידות גבוהה במיוחד בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

מנכ”ל “קאבריט” אודי רהב: “כחברה המובילה בתחומה אנו מתגייסים בימים אלו עבור חיילי צה”ל על מנת לשפר ולהנעים ככל שניתן את שהותם בזמן המבצע. חברת קאבריט בעצמה פועלת מאזור הדרום לכל רחבי הארץ וכולנו תקווה שהשקט ישוב במהרה לאזור הדרום ושחיילינו ישובו בשלום לבתיהם”.

חברת Coverit נוסדה בשנת 1995 ומתמחה במתן פתרונות הצללה לשוק המוסדי. החברה היא המובילה בתחומה ופיתחה מגוון הצללות מסוגים שונים בהם סככות מדגם ספיידר, ממברנה, שמשיות, מפרשים, אוהלי אקספרס, סככות קשת, הצללה נעה ולאחרונה את סככת קאבליט, הזוכים  לתהודה והצלחה בכל רחבי הארץ. Coverit מייצגת את חזית הקדמה בתחום האריגים להצללות והתאימה את האריגים לצורכי השוק הישראלי עם אחוזי הצללה גבוהים, הגנה מקסימלית מקרני U.V,  תקן אש התואם את דרישות האגף לכבאות ארצית, מוסדות חינוך  ועמידות לדהיית צבע לאורך שנים.